KÜÇÜKÇEKMECE HALI YIKAMA / BAHÇELİEVLER HALI YIKAMA / BAKIRKÖY HALI YIKAMA / GÜNGÖREN HALI YIKAMA / BAŞAKŞEHİR HALI YIKAMA / BAHÇEŞEHİR HALI YIKAMA / ESENLER HALI YIKAMA / BAĞCILAR HALI YIKAMA / ZEYTİNBURNU HALI YIKAMA / BAYRAMPAŞA HALI YIKAMA / FATİH HALI YIKAMA / GAZİOSMANPAŞA HALI YIKAMA / AVCILAR HALI YIKAMA / ESENYURT HALI YIKAMA / BEYLİKDÜZÜ HALI YIKAMA / KAYAŞEHİR HALI YIKAMA / EYÜP HALI YIKAMA /
logo
Whatsapp
0543 840 44 41
Çağrı Merkezi;
0212 553 89 98

Halılarınızda Leke Anında Nasıl Müdahale Edilmeli

Halılarınız günlük kullanım şartlarında maalesef istem dışı olarak lekelere maruz kalabilir. Bu durumlarda halılarınızın iplik ve cinslerine göre müdahale çeşitleri de farklılıklar gösterebilir.
Örnek olarak bir kaç halı cinsi hakkında bilgi vermek isteriz.

* El dokuma halı : Dokuma halılarınız kök boya ile imal edilmesi sebebi ile leke anında dikkatli müdahale şarttır,  sebebi ise fazla sıvı teması sonrası renklerinde akmalar ve karışmalar olması muhtemeldir.  Bu sebepten ötürü el dokuma halılarınızda çay, kahve vb. sıvı lekelerde ilk olarak yüzeysel lekenin sıvısı dağıtılmadan alınmalı ve harici bir müdahale edilmeden tecrübeli bir halı yıkama firması aranmalıdır. El dokuma halılarınız hatalı ve cesaret ile bir anlık yapılan müdahalelerde kalıcı zarar görebilmektedir.