KÜÇÜKÇEKMECE HALI YIKAMA / BAHÇELİEVLER HALI YIKAMA / BAKIRKÖY HALI YIKAMA / GÜNGÖREN HALI YIKAMA / BAŞAKŞEHİR HALI YIKAMA / BAHÇEŞEHİR HALI YIKAMA / ESENLER HALI YIKAMA / BAĞCILAR HALI YIKAMA / ZEYTİNBURNU HALI YIKAMA / BAYRAMPAŞA HALI YIKAMA / FATİH HALI YIKAMA / GAZİOSMANPAŞA HALI YIKAMA / AVCILAR HALI YIKAMA / ESENYURT HALI YIKAMA / BEYLİKDÜZÜ HALI YIKAMA / KAYAŞEHİR HALI YIKAMA / EYÜP HALI YIKAMA /
logo
Whatsapp
0543 840 44 41
Çağrı Merkezi;
0212 553 89 98

Kilim Yıkama

Kilim Yıkama

Kilim yıkama, ev hanımlarının en çok zorlandığı temizlik alanlarından biridir. Aşırı kirlenen kilimleri yıkamak ve kirden arındırmak çok zordur.

Ama artık bu işi sizin adınıza yapan yardımcılarınız var. Kilim yıkama firmaları bu hizmeti uygun şartlarda yerine getiriyor,  hem de adresinizden alıp, sonrada adresinize teslim ederek.

Belli bir  toz arındırma işlemi  yapılmasından sonra,teknolojik olarak gelişmiş makinelerle kilimleriniz derinlemesine temizlenerek  yıkanmaya alınıyor, durulama ve kurutma aşamaları tamamlandıktan sonra kilimleriniz kullanıma hazır hale getiriliyor.

Tümüyle kirden ve içindeki mikroorganizmalardan arındırılan kilimleriniz, paketleme aşamasından geçerek size teslim edilmek üzere yola çıkıyor. Derinlemesine bir temizlik için 6 ayda bir kilimlerinizi yıkatmanız hijyen açısından da önemlidir.