KÜÇÜKÇEKMECE HALI YIKAMA / BAHÇELİEVLER HALI YIKAMA / BAKIRKÖY HALI YIKAMA / GÜNGÖREN HALI YIKAMA / BAŞAKŞEHİR HALI YIKAMA / BAHÇEŞEHİR HALI YIKAMA / ESENLER HALI YIKAMA / BAĞCILAR HALI YIKAMA / ZEYTİNBURNU HALI YIKAMA / BAYRAMPAŞA HALI YIKAMA / FATİH HALI YIKAMA / GAZİOSMANPAŞA HALI YIKAMA / AVCILAR HALI YIKAMA / ESENYURT HALI YIKAMA / BEYLİKDÜZÜ HALI YIKAMA / KAYAŞEHİR HALI YIKAMA / EYÜP HALI YIKAMA /
logo
Whatsapp
0543 840 44 41
Çağrı Merkezi;
0212 553 89 98

Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

    Öncelik olan koltuklarınız hakkında gerekli tüm bilgiyi yıkama işlemini yapmak üzere tercih ettiğiniz firmaya bildirmektir. Nitekim koltuk üzeri kaplama türüne göre yapılacak işlem farklılık göstermektedir. Koltuklarınızın deri, süet veya kumaş kaplama olması ve her kaplamanın farklı yıkama sistemleri ve ilaçlara tabi tutulmaktadır. Mesela kumaş bir kaplamada sulu sistem ile temizleme yapılırken, süet bir kaplamadan buhar sistemi ile temizleme yapılmaktadır. Süet bir kaplamaya su ile temizlik yapıldığı taktirde kaplamanız da sertlikler ve deformasyon meydana gelmektedir. 

    Kutup Halı Yıkama Koltuk Yıkama ekibi sizin bilginiz doğrultusunda profesyonel koltuk yıkama hizmeti vermekte olup, sizin isteğiniz doğrultusunda randevu sistemi ile çalışmaktadır.

Sizden Gelen Sorular?

*    Koltuklarımın yıkama işleminden sonra ne kadar sürede kullanıma hazır olur?
-    Koltuklarınızın yıkama işlemiden kullanılan sıvının %80 oranında geri çekilmesi sağlanılır bu sebepten maksimum ortam sıcaklıgında bağlı 4 ila 6 saat arasında kuruma işlemi bitmiş olur.
_______________________________________________________________________

*    Lekelerin Tamamı Çıkarmı?
-    Lekelerin tamamen çıkması maalesef her lekede mümkün olmamaktadır. Sebebi ise lekenin akabinde yapılan müdahaledir, leke sonrası kimsal ilaçlar veya kulaktan dolma bilgilerle silme işlemi uygulandığında leke dokumanın içine işler duruma gelir ve kuruma süreci tamamlandığında kalıcı lekeye dönüşür. İdeal olan ise lekenin üzerine ılık su dökerek sadece lekeyi ufak bir kaşık ile almak. İşlem neticesinde lekeye sebep veren ürün kaplamadan ayrıştırılmış olup üzerinde kuruması engellenmiş olur. Bez ve benzeri materyaller ile silinmesi lekeyi kalıcı yapabilmektedir. 
_______________________________________________________________________

*    Yapılan koltuk yıkama işlemi garantili mi?
-    Kutup Halı Yıkama adına yapılan Koltuk Yıkama hizmeti temizlik garantilidir. Aksi bir durumda koltuklarınız yeniden ücretsiz temizlenir.