KÜÇÜKÇEKMECE HALI YIKAMA / BAHÇELİEVLER HALI YIKAMA / BAKIRKÖY HALI YIKAMA / GÜNGÖREN HALI YIKAMA / BAŞAKŞEHİR HALI YIKAMA / BAHÇEŞEHİR HALI YIKAMA / ESENLER HALI YIKAMA / BAĞCILAR HALI YIKAMA / ZEYTİNBURNU HALI YIKAMA / BAYRAMPAŞA HALI YIKAMA / FATİH HALI YIKAMA / GAZİOSMANPAŞA HALI YIKAMA / AVCILAR HALI YIKAMA / ESENYURT HALI YIKAMA / BEYLİKDÜZÜ HALI YIKAMA / KAYAŞEHİR HALI YIKAMA / EYÜP HALI YIKAMA /
logo
Whatsapp
0543 840 44 41
Çağrı Merkezi;
0212 553 89 98

Battaniye Yıkama

Battaniye Yıkama Hizmetimiz

Battaniyelerin lekelerinin ve kirlerinin temizlenmesi ne kadar önemli ise bakteriyel temizliklerinin yapılması da o kadar önemlidir. Bir çok halı yıkama firmaları bizim gibi battaniye yıkama hizmetini de vermektedir. Ancak battaniye temizleme işlemi halı yıkama işlemi gibi yapılmamaktadır. Bu işlem için evlerimizde kullandığımız çamaşır makinelerinin daha büyüğü olan özel yıkama makineleri kullanılmaktadır.

Battaniye Yıkama

Battaniye temizleme işlemine başlamadan önce varsa çıkarılması zor lekeler için uygulama yapılır. Renk verme problemi varsa ayrıştırıcı kullanılır. Daha sonra makinelere konularak yıkama işlemi yapılır. Yıkanan battaniyenin kurutulması çok dikkat edilmesi gereken bir konudur. Çünkü battaniyelerin kurutulması aldatıcı olabilir. Elyaf da yün de olsa çok az bir nem bile kalsa mutlaka problem olacaktır. Tamamen kuruyan battaniyeler ambalajlanır ve adresine teslim edilir. Servis esnasında hijyene önem vermekteyiz.

Ayrıca elyaf veya yün battaniyeler makineler de tek tarafa doğru sıkma işlemi yapıldığından asla bozulmaz ve kırışmaz. Makineden çıkan battaniyeler ütülenmiş gibi olur.

Battaniyelerin hayatımız da ki önemi hepimizce bellidir. Siz ve aile fertlerinizin gece rahat nefes alıp sağlıklı kalabilmesi için önemli bir eşyamız. Tavsiyemiz şudur ki : Battaniyelerimizi 3 ayda bir düzenli şekil de kaliteyi ve hijyeni ilke edinmiş firmalara temizliğe göndermenizdir. Sağlıklı hayat sağlıklı ortam ve sağlıklı eşyalar ile başlamakta. Çevremizde ki tüm eşyaların temizliğine önem vermemiz gerektiği de bilinen bir gerçektir.

Temizliğe gönderdiğiniz yorgan ve battaniyeler için sizlere tavsiyelerimiz ;

” Temizlenmiş olması – Tam kurumuş olması – Nemli bırakılmaması – Sıkıca paketlenmiş olması – Servis esnasında hijyene önem verilmesi – Kimyasal deterjan kullanılmamış olması “