KÜÇÜKÇEKMECE HALI YIKAMA / BAHÇELİEVLER HALI YIKAMA / BAKIRKÖY HALI YIKAMA / GÜNGÖREN HALI YIKAMA / BAŞAKŞEHİR HALI YIKAMA / BAHÇEŞEHİR HALI YIKAMA / ESENLER HALI YIKAMA / BAĞCILAR HALI YIKAMA / ZEYTİNBURNU HALI YIKAMA / BAYRAMPAŞA HALI YIKAMA / FATİH HALI YIKAMA / GAZİOSMANPAŞA HALI YIKAMA / AVCILAR HALI YIKAMA / ESENYURT HALI YIKAMA / BEYLİKDÜZÜ HALI YIKAMA / KAYAŞEHİR HALI YIKAMA / EYÜP HALI YIKAMA /
logo
Whatsapp
0543 840 44 41
Çağrı Merkezi;
0212 553 89 98

BAYRAM ÖNCESİ HALI YIKAMA

BAYRAM ÖNCESİ HALI YIKAMA

Her bireyin aklına takılan bir soru vardır;

Bayram öncesi halılarımızı yıkatır isek yoğunluktan yıkaması nasıl olur?  Evet bayram önceleri firmalarda yoğunluk olduğu inkar edilemez, ancak bu yoğunluk firmanın yıkama kapasitesine göre temizlikten taviz vermesini engeller. Daha net ifade edilirse firmanın günlük kapasitesinin üzerinde halı yıkama işlemine alınır ise maalesef taviz kaçınılmaz olacak, halılarınız noksan ve geç teslim edilecektir.

Bu sebepten Kutup Halı Yıkama gerek fabrika kapasitesinin yüksek olması gerek ise çalışma sisteminin yerleşik olmasından ötürü, bayram öncesi yaşanan yoğunluğu kalitesinden taviz vermeden faaliyetini sürdürebilmektedir. Firmamız kapasitesi gereği İstanbul ili dahilinde ilk sıralarda yer almakta ve çalışma prensibi gereği kapasitesinin üzerine çıkmamaktadır.  yapılan işlemin verimli ve yüksek kalitede olması, müşteri memnuniyetinin ön planda tutulması esas alınarak, yıkama işlemi en profesyonel şekilde icra edilmektedir. Unutulmamalıdır ki bayram öncesi yapılacak temizliğin kısıtlı zaman zarfında olması ve tekrarının mümkün olmaması sebebi ile bu dönemlerde çalışmak istediğiniz firmaları araştırarak gerek kapasitesi gerek ise müşterilerinden görüş alarak seçmenizi öneririz.