KÜÇÜKÇEKMECE HALI YIKAMA / BAHÇELİEVLER HALI YIKAMA / BAKIRKÖY HALI YIKAMA / GÜNGÖREN HALI YIKAMA / BAŞAKŞEHİR HALI YIKAMA / BAHÇEŞEHİR HALI YIKAMA / ESENLER HALI YIKAMA / BAĞCILAR HALI YIKAMA / ZEYTİNBURNU HALI YIKAMA / BAYRAMPAŞA HALI YIKAMA / FATİH HALI YIKAMA / GAZİOSMANPAŞA HALI YIKAMA / AVCILAR HALI YIKAMA / ESENYURT HALI YIKAMA / BEYLİKDÜZÜ HALI YIKAMA / KAYAŞEHİR HALI YIKAMA / EYÜP HALI YIKAMA /
logo
Whatsapp
0543 840 44 41
Çağrı Merkezi;
0212 553 89 98

Halı Tamiri

HALI TAMIRI

Firmamız halı tamiri konusunda yıllarını mesleğine adamış, uzman personeli ile her çeşit halılarının tamirini gerçekleştirmekteyiz.

Halı tamiri konusunda İstanbulda ve Türkiyede işinde uzman ilk firmalardanız, halılarınızın yırtılması, sökülmesi ve renk deformasyonunda bizlerle iletişime geçmeniz yeterlidir. Türkiyenin dört bir yanına anlaşmalı kargo şirketimizle halılarınızı yerinden aldırıp tamirini gerçekleştirebiliriz. Sevgili halı severler, halı tamiri öyle basit bir iş degildir, örnegin bir tekstil yamalıgı anlayışıyla yapılan bir ürün hizmeti asla degildir. Halı tamiri, çok ince bir zenaattır, malesef son yıllarda otoparklar bile halı yıkar ve tamir yapar oldular, bu üzücü bir durum ama bunun önüne geçmek siz degerli müşterilerimizin elindedir. O güzelim halılarınızı nereye tamire vereceginizi lütfen iyi araştırın mümkünse gidin ve tamir atölyesini görün. Halı tamiri konusunda firmamızın kapısı siz degerli müşterilerimize herzaman açıktır. Yılların getirdigi halı tamiri tecrübesiyle firmamız sizlere gerçek halı tamir hizmeti vermektedir, yaptıgımız halı tamirleri nin belirsiz olma garantisiyle hizmet vermekteyiz, renk ve model ve ayrıca halı tamirinde kullanılan mataryaller yüzde yüz halının o yöresinin malzeme ve ipleridir. Halı tamirinden sonra yıllarca asla renk atma ve bozulma yapmadan gönül rahatlıgı ile kullanabilirsiniz. Halınızın tamirinde verdiginiz paranın karşılıgını alabilmeniz açısından halı tamir firmamızı tercih etmeniz hem halınızın saglıgı hemde sizlerin mutlulugu açısından elzem bir durumdur.


    Türkiyenin birçok ilinden müşterilerimiz halılarının dokuma, saçak ve püskül gibi onarımları için Şirin Halı Yıkama' yı  tercih etmektedir. Sizlerde mevcut hizmetimizden yararlanmak ve halılarınızın ilk günkü görünümüne  kavuşmasını istiyorsanız firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.